XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 listopada 2018 roku

www.parafiasiedlimowo.pl

1. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła w tym tygodniu i złożone ofiary na kwiaty. O posprzątanie świątyni proszę za tydzień następne rodziny. Dziękuję Pani Beacie ułożenie kwiatów.

2. W minionym tygodniu Konserwatorzy Zabytków dokonali podpisania dokumentów z ODBIORU kolejnych prac w naszym kościele w Siedlimowie. Dziękuję za wszelkie ofiary dzięki którym było to możliwe do zrealizowania. Bóg zapłać.

3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

4. Spotkanie dla bierzmowanych sobotę 24 listopada w Jeziorach Wielkich o godz. 16.00 zaś w Siedlimowie 25 listopada po Mszy św. o godz. 12.00

5. Chciałbym serdecznie zaprosić panów, mężczyzn, chłopaków naszej parafii do stworzenia męskiej „Róży Różańcowej św. Józefa”. Odważnych zapraszam do kontaktu.

6. Dziękuję za wywóz liści sprzed kościoła w Siedlimowie jak również przy kościele w Jeziorach Wielkich.

7. Dzisiaj 3 Niedziela miesiąca, tradycyjnie składka remontowo-inwestycyjna. Za ofiarodawców modlimy się w każdy wtorek i środę podczas nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Bóg zapłać za wszelką pomoc. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobiegających końca prac konserwatorskich.

8. Przypominam o odnowieniu prolongaty tzw. „pokładnego” za osoby, które zmarły w 1998 roku, jak również wcześniejszych, jeśli jeszcze nie dokonano prolongaty na kolejne 20 lat zgodnie z Ustawą z dnia 31 stycznia 1959 roku "O cmentarzach i chowaniu zmarłych" - (Dz. U. 1959 Nr 11 poz. 62).

9. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. z racji mojego wyjazdu na rekolekcje. W nagłych sytuacjach proszę o kontakt z Księdzem Proboszczem z Wójcina.

10. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej, zwłaszcza „Przewodnika Katolickiego”.